British Time İngilizce Kursu Whatsapp
WHATSAPP İLE SOR

İngilizce Kursu Yorumları

İngilizce Kursu Yorumları
British Time Yabancı Dil Okullarında, İngilizce dil kurslarına ve İngilizce eğitimlerine katılan kursiyerlerimizin, British Time Dil Kurslarımız hakkında yazmış olduğu yorumları gurur duyarak siz aday kursiyerlerimiz ile paylaşıyoruz.

Umarız siz değerli aday kursiyelerimizde British Time Yabancı Dil Okullarında İngilizce dil kurslarına kayıt olup bu memnuniyeti yaşar ve İngilizce kurslarımızdan duyduğunuz memnuniyetleri bizlere iletirsiniz.

Yasemin Aktaş (İngilizce Kursu Yorumları)

Merhaba, British Time İngilizce Dil Okullarının düzenlemiş olduğu İngilizce Kuruna 2015 Şubat ayında kayıt oldum. Çok kısa bir sürede İngilizce kursu ve İngilizce kursu içerisinde yapılan aktivitelere akıştım. Gerek yetkililerin yönlendirmesi, gerek İngilizce derslerinin anlatımı ve sonrasında katılığımız Speaking Club dersleri gerekse katılamadığımız İngilizce kurslarının telafisi için aldığımız Make Up'lar bizler için çok faydalı oldu ve bu eğitimlerin tümünün İngilizce öğrenme aşamasında çok önemli olduğunu düşünüyorum. Dil kursunun bir kaç ilerlemesinden sonra çevremdeki arkadaşlarımla değerlendirmelerimi paylaştım ve İngilizce kursu tavsiyesi olarak kendilerine British Time Dil Okullarını tavsiye ettim. Burası gerçekten çok farklı. Kesinlikle görüşlerimize ve kurs içerisindeki taleplerimize önem veriliyor. Ve kesinlikle siz de isterseniz İngilizce dil seviyeniz tahmin edemeyeceğiniz şekilde ilerliyor.

Seren Taştan (İngilizce Kursu Yorumları)

İngilizce dil kursuna gitmeye karar verdiğimde aklıma gelen ilk yer İngilizce kursunu Kadıköy de aramak oldu. Birkaç İngilizce kursu araştırmasından sonra British Time Yabancı Dil Kursuna geldim. Yabancı dil danışmanı Emirhan Bey ile görüştük gerek ilgisi gerek samimiyeti gerekse İngilizce kursunun işleniş şekli ve İngilizce kursu kursiyerlerinin sahip olacağı ayrıcalıklardan bahsedişi British Time Dil Kursunu sevmemi sağladı. Nitekim bir kaç ay içerisinde verdiğim kararın doğruluğunu görmek mutluluk vericiydi. Her alanda bulunan kulüpler ve Make Up gibi telafi dersleri müthiş bir ayrıcalık. Her için teşekkürler.

Simge Karahan (İngilizce Kursu Yorumları)

Sevgili British Time Yabancı Dil Okulları,
İngilizce dil kursuna yazıldığımdan bu yana aldığım birebir dersler fazlasıyla verimli geçiyor. İngilizce Dil Kursu Öğretmenimden çok memnunum. :) Yabancı dil kursu öğretmenim Burcu Hanım benimle özel olarak ilgileniyor, anlamadığım yerleri anlayana kadar da diretiyor. Bu yönü ile en gözde öğretmenim.

Elif Şahin (İngilizce Kursu Yorumları)

İngilizce dil eğitmenim Büşra Hoca ile intermediate ve upper intermediate İngilizce dil kurlarını aldım. Dil kursu özel derslerine zamanında gelir ve dersi en iyi şekilde anlatırdı. Anlaşılır ve açıklayıcı örnekler vermesini, anlayıp anlamadığımızı kontrol etmesi gerekirse tekrar açıklamasını gayet başarılı buluyorum. İngilizce kursu içerisinde sorduğumuz sorulara gayet açıklayıcı cevaplar verirdi. Dersleri işleyiş tarzı düzenli ve oldukça faydalıydı.

Eda Göğebakan (İngilizce Kursu Yorumları)

Sevgili British Time İngilizce Dil Okulları düşüncelerimi merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim. :)
Öncelikle İngilizce kursuna kayıt olurken inanarak geldim. Beni ikna ettiğiniz için tekrardan teşekkürler. İngilizce kursuna geldikten sonra daha da emin oldum burada bir şeyler öğreneceğimden, İngilizce Kurs Eğitmenim Ümit Hoca çok iyi öğretici. İlk defa bu kadar net ve güzel İngilizce kurs eğitimi veren bir İngilizce dil eğitmeni tanıdım. Eğer bir şeyleri temele dayandırarak öğreniyor ve öğreneceksem bunun temeli Yabancı dil eğitmenim Ümit Hoca'dır. Bunları bilmeniz dileğiyle teşekkürler British Time Dil Okulu ailesi.:)

Sümeyye Ayaz (İngilizce Kursu Yorumları)

Teşekkür'üm British Time İngilizce Kursları Ailesine;
Şuan okumakta olduğum %100 İngilizce Mimarlık bölümünün hazırlık sınıfında tanıştım sizlerle. Hazırlık sınıfının başlarında çok zorlanarak eğitime devam edemeyeceğimi anladığım an da en iyi dil okulu olan British time yabancı dil okullarıyla tanıştım. Ailemin de desteği ile kayıt olduğum bu kurumda dolu dolu bir İngilizce dil eğitiminin yanı sıra bana sağlanan artı imkanlar ve insiyatifler sayesinde emeğimin meyvesini yedim ve İngilizce hazırlık sınıfını geçmiş bulunmaktayım. Sizlerin bana sağladığı tüm bu güzel imkanlar, sıcak, samimi ve aile ortamını aratmayan yaklaşımınız için British Time İngilizce kurslarında bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Sizlerin sayesinde %100 İngilizce Mimarlık bölümünden korkmuyorum. İyi ki varsınız ve iyi ki sizlerle tanıştım.

Melis Özcan (İngilizce Kursu Yorumları)

British Time Dil Okullu Yetkililerine;
İngilizce dil kursuna başladığımdan bu yana çok yararını gördüm. Değerli İngilizce dil eğitmeni hocalarım ve siz değerli dil kursu yetkilileri sayesinde İngilizce dil seviyemi geliştirdim. Başta Didem Hoca olmak üzere Savaş Hoca, Mr. Kevin'dan çok memnunum. Hocalarımızın güleryüzlü ve sıcak kanlı olması bizim derslere ilgimizi daha çok bağlıyor. İngilizce dil kursuna başladığımızda hiç konuşamasamda şimdi kendimi daha iyi ifade ediyorum. Bunda yabancı hocaların İngilizce kurs derslerine girmesinin çok fazla etkisi var. Ama her şeyden önce Didem Hoca birtanedir. Onun sayesinde iyi bir seviyedeyim. :)

Değerli kursiyerlerimiz, İngilizce kursu yorumlarınızı "[email protected]" eposta adresine mail olarak iletebilirsiniz.Vizyonumuz


Gereksinimlere duyarlı, yenilikçi bir eğitim

Misyonumuz


Kaliteli hizmet ve öğrenci memnuniyeti

İlkelerimiz


Saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapıda olmak
İNGİLİZCE KURSLARINA KAYIT OL
ÜSKÜDAR DİL KURSU | ÜSKÜDAR DİL OKULU | ÜSKÜDAR İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI | ÜSKÜDAR İNGİLİZCE KURSU | ÜSKÜDAR YABANCI DİL KURSU | ÜSKÜDAR İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI 2020 | ÜSKÜDAR Online İNGİLİZCE KURSU |
İngilizce kursuna gitmeye karar verdiğimde aklıma gelen ilk yer Kadıköy oldu

Senem Taştan

Merhaba ben bu sene yeni katılan öğrenciniz Deniz Ertürkler. British time ile tanışmam şans...

Deniz Ertürkler

Buraya kaydolmadan içimde bir çok önyargı vardı kafamdaki olumsuz düşünceler ve soru...

Koray Tahan

Sevgili BRITISH TIME ailesi kurumunuza kaydımı yaptırırken verilen vaadler konusunda ...

Burcu Öğütücü

Merhaba kursa şubat 2015 yılında yazıldım çok kısa sürede alıştım gerek yetkililerin...

Yasemin Aktaş

İNGİLİZCE KURSU SEVİYE TESPİT SINAVI

NEDEN BRITISHTIME ?Çünkü en iyi bildiğimiz işi yapıyor, öğrenmeye ve öğrenileni kullanabilmeye dayalı eğitim sistemimizle sadece İngilizce öğretiyoruz.

EGİTİM SİSTEMİAlanında uzman Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde sadece “İngilizce Eğitimi” veren British Time “Öğrenme Garantili” özel eğitim sistemi ile öğrencilerini dünyanın her yerinde sınırları olmayan daha özgür ve keyifli bir yaşam ile tanıştırmaktadır.

BAŞARI GARANTİSİBaşarı durumunun sürekli takip edilmesi vakitten kazanılması açısından da önemli olabildiğinden; Öğretim süreci boyunca sıkça sınav uygulamaları yapılmakta, olası bir başarısızlık karşısında öğrenciye bu başarısızlığın sebeplerine uygun alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir.

ÖĞRENME GARANTİLİ İNGİLİZCE EĞİTİMİÖğrenme Garantili İngilizce Eğitimi Ve kısa bir süre için %45 indirimli British Time'da Öğrenme Garantili Eğitim Sistemiyle İngilizce'yi konuşacaksınız. Kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için hemen online kayıt yaptırın. ...

Erken Kayıt İmkanı 2022-2023 Öğretim Dönemi Avantajlı
EN İYİ İNGİLİZCE KURSU
Lütfen ders programları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için en yakın olduğunuz şubemiz ile iletişime geçiniz.
GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

BRITISH TIME Eğitim Elementary, Pre-Intermediate, İntermediate, Upper intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde her seviye 100 ders saatiyle tamamlanmaktadır. BRITISH TIME ‘da eğitim, görsel ve işitsel olmak üzere (AKILLI TAHTA) çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır. Normal ders programları haricinde konuşma kulüpleri, gramer kulüpleri, ile etüt çalışmaları kursiyere ücretsiz olarak sunulmaktadır.KONUŞMA KURSLARI

KONUŞMA KURSLARI

Tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmakta olan konuşma gruplarına (Speaking Club) İngilizce'den uzak kalmak istemeyen ve pratiğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz de katılabilirler. Dersler serbest konuşma şeklinde gerçekleşir ve öğrenciler güncel konular hakkında ve seviyelerine yakın gruplarla pratik yapma imkanı bulurlar. Bu programlar şubelerimiz bünyesinde ve farklı saatlerde yapılmaktadır. Lütfen detaylar için aktivite listemize bakın ya da dersine katılacağınız şubemizle irtibata geçiniz.KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER (ÖZEL DERSLER)

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER (ÖZEL DERSLER)

Zaman ve süre problemi bulunan ve İngilizce eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler. Özel ders yoluyla alınan eğitim grup eğitiminden yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Özellikle zaman ve süre konusunda sıkıntısı olan adaylara tavsiye etmekteyiz.KURUMSAL EĞİTİMLER

KURUMSAL EĞİTİMLER

Dünya özellikle bilişim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte küçük bir köy ve büyük bir pazar haline hızla dönüşüyor. Bu dönüşümde ortaya çıkan en çarpıcı nokta ortak dilin İngilizce olmasıdır. Bu bakış açısıyla profesyonel şirketler artık en çok geri dönüşüm alabilecekleri alana yani personel eğitimine yatırım yapmaktadırlar. Mesleki gelişimin temelinde İngilizce bilgisi çok öncelikli bir rol oynamaktadır. O kadar ki artık İngilizce bilmek bir yetenek değil vazgeçilmez bir gereksinim olmuştur.İŞ İNGİLİZCESİ

İŞ İNGİLİZCESİ

Genel iş İngilizcesi programlarımız kursiyerlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece genel iş İngilizcesi eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz de bu programa katılım gösterebilirler Mesleki İngilizce Genel iş İngilizcesi eğitimleri dışında daha çok Şirketlere göre hazırlanmış olan “Mesleki İngilizce” eğitim programlarımız kurumsal ve toplu taleplere cevap vermek üzere organize edilmiştir. Bu alandaki bireysel talepler birebir şeklinde çözüme kavuşturulmaktadır. Hukuk, Finans, Havacılık, Turizm vb alanlarda iş ingilizcesi eğitimleri vermekteyiz.İLKÖĞRETİM ve LİSE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE

İLKÖĞRETİM ve LİSE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE

Yabancı dil eğitimi küçük yaşta başlarsa çok daha verimli ve kalıcı olur. Bu gerçekten hareketle okul çağlarında başlayan yabancı dil eğitimlerinin başarıya ulaşma oranı çok yüksektir. British Time ilk orta ve lise öğrencilerine özel programlar hazırlanmaktayız. Yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış homojen sınıflarda kolej düzeyinde veya okula takviye şeklinde 2 ayrı program uygulamaktayız. Programlarımızın her biri her dönem için 120 saat olmak üzere toplam 240 saatlik eğitimden oluşmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen şubelerimizle irtibat kurunuz.TOEFL KURSU

TOEFL KURSU

TOEFL başta Amerika ve Kanada’da olmak üzere tüm dünyada geniş kapsamlı olarak kullanılan standartlaştırılmış bir testtir. Merkezi New Jersey de bulunan ETS (Educational Testing Service) tarafından hazırlanan sınav ana dili İngilizce olmayan adayların ingilizce yeterlilik seviyelerini ölçmek ve belgelemek için hazırlanmıştır. TOEFL sınav sonucu üniversite kabullerinde, üniversitelerin İngilizce hazırlık bölümlerinin atlanmasında ve iş dünyasında yaygın olarak kullanılmaktadır .IELTS KURSU

IELTS KURSU

IELTS, British Council, University of Cambridge ve International Development Programme of Australian Universities tarafından geliştirilen bir dil sınavıdır. İngiltere, Avusturalya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok ülkedeki yükseköğretim kurumları ve Türkiye’de bazı üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak için ve bunun yanı sıra bazı kurumlarda çalışanların İngilizce seviyesini ölçmek için kullanılan bir sınavdır. IELTS' in Genel ve Akademik olmak üzere iki farklı sınavı vardır ancak yüksek öğrenim için geçerli olan Akademik IELTS'dir. Kağıt üzerinde (Paper based) yapılan IELTS sınavı dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşur.YDS KURSU

YDS KURSU

YDS, Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin, üniversitelerin akademik kadrolarında görev almak isteyen ve YÖK kanalıyla yurtdışında lisansüstü öğrenim görmek isteyen adayların yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla yapılan merkezi bir sınavdır. YDS Sınavı Almanca, Arapça, Bulgarca, Farsça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Yunancadan yapılacak sınavlarda çoktan seçmeli 80 sorudan oluşan testler kullanılır. Bu diller için sınavda sözcük bilgisi, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama soruları bulunmaktadır. Sınav süresi 150 dakikadır. Her bir soru 1,25 puandır ve yanlış cevaplar doğru cevapları etkilemez.PTE ACADEMIC KURSU

PTE ACADEMIC KURSU

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır.

Neden PTE Academic? İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz. PTE Academic’in en belirgin avantajları ise;PROFICIENCY SINAVI

PROFICIENCY SINAVI

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır. İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz. PTE Academic’in en belirgin avantajları ise;YKS DİL KURSU

YKS DİL KURSU

YDS, Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin, üniversitelerin akademik kadrolarında görev almak isteyen ve YÖK kanalıyla yurtdışında lisansüstü ögrenim görmek isteyen adayların yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla yapılan merkezi bir sınavdır.İNGİLİZCE KURSU ÜCRETLERİ
İNGİLİZCE KURSU AVCILAR ŞUBEMİZ
Adres: Merkez Mah. Marmara Cad. No:14/3 AVCILAR / İSTANBUL

Tel: 0212 591 94 94

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU BAKIRKÖY ŞUBEMİZ
Adres: Zeytinlik Mah. Halkçı Sok. No:4 BAKIRKÖY / İSTANBUL

Tel: 0212 660 40 00

E-posta: [email protected]tr
İNGİLİZCE KURSU ŞİŞLİ ŞUBEMİZ
Adres: Mecidiyeköy Mah. Latilokum Sok. No:6 Kat:1-2 ŞİŞLİ / İSTANBUL

Tel: 0212 212 21 33

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY ŞUBEMİZ
Adres: Caferağa Mah. Mühürdar Cad. No:40 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 418 22 25

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY 2 ŞUBEMİZ
Adres: Osmanağa Mah. General Asım Gündüz Cad No:18 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 418 84 54

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY İRTİBAT OFİSİMİZ
Adres: Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:9/2 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 336 02 00

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU DİYARBAKIR ŞUBEMİZ
Adres: Diclekent Villaları 256. Sokak No:10 KAYAPINAR / DİYARBAKIR

Tel: 0412 229 12 18

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KAYSERİ ŞUBEMİZ
Adres: Melikgazi Mah. Aşık Veysel Bulvarı No:21/E MELİKGAZİ / KAYSERİ

Tel: 0352 333 54 33

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSLARI WEB KATALOĞU
YABANCI DİL KURSLARI WEB BROŞÜRÜ